Krajalnica ibis

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest produktem wiodącej z lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną funkcję i wieloletnie doświadczenie, jakie spośród pewnością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które zna kroić zarówno twarde jak również wygodne materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie kończy się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

https://ecuproduct.com/de/denta-seal-umfassende-zahnbehandlung-die-das-hollywood-lacheln-zuruckbringt/Denta Seal Umfassende Zahnbehandlung, die das Hollywood-Lächeln zurückbringt

Produkty najwyższej klasy Krajalnica została stworzona z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą trwałość wśród podobnych urządzeń widocznych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie oraz pracę maszyny. Materiały z jakich przygotowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które mają dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze pewni nierdzewnej, co dużo przydłuża ich siłę. Inne elementy zostały zrobione z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony istnieje w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego i jego przywróceniu. Krajalnica jest więcej zaopatrzona w określoną blokadę, która pozwoli na zdjęcie stołu podawczego ale gdy znajduje się on w perspektywie zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w sytuacji przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.